İddaa 2009′un Kralı’nı Arıyor

20 Aralık tarihine kadar ücretsiz yarışmamıza katılın, haftanın maçlarına en iyi tahminleri yapın, 2009’un iddaa Kralı siz olun! Finale kalan üyelerimiz arasında en çok doğru tahmini yapan üyemiz iddaa’nın Kralı olacak ve 1 adet Sony Playstation 3, 1 PES 2010 (Pro Evolution Soccer) ve 1 adet FIFA 2010 oyununun yanısıra, Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi’ne tam 100 adet çeyrek bilet kazanacak! Ayrıca yarışmada 2. olan üyemize yine 31 Aralık Yılbaşı Özel Çekilişi’nden 50 çeyrek bilet, 3.’ye 25 çeyrek bilet hediye ediyoruz. Final haftası sonuçlarına göre ilk 100’e giren (1,2,3. Hariç) tüm üyelerimize de 1’er çeyrek bilet hediye!
Puanlama Nasıl Olacak?
Her hafta tahminlerinizle katıldığınız yarışmada doğru tahmin ettiğiniz maç sonucu sayısı o haftaki puanınızı belirler. Örneğin, ilk hafta 2 tahmin tutan bir üyemiz ilk hafta 2 puan alır. 2. hafta 8 doğru tahmini varsa toplam puanı 10 olur ve aynı zamanda 2. hafta 6 üzerinde doğru tahmin yaptığı için finalde yarışmaya hak kazanır. Final haftasında 9 tahminle 1. olduğu takdirde yarışma boyu topladığı puan 19 olacaktır.
Yarışma Şartları
Tüm üyelerimiz her hafta yarışmaya katılabilir. Her hafta bilyoner.com’a iletilen ilk tahminler yarışma kapsamına dahil edilecektir. Değerlendirme ve puanlama buna göre yapılacaktır.
Her hafta en az 6 karşılaşma için doğru tahminde bulunan üyeler, final haftası yarışmaya hak kazanırlar. Örneğin; kampanyanın ilk haftası 20-22 Kasım tarihleri arasındaki bizim belirleyeceğimiz 9 maç arasından 6, 7, 8 ve 9 maç sonucunu doğru tahmin eden 100 üye var ise, bu 100 üye final haftası yarışmaya hak kazanır. 2. haftada belirlenen 9 maçtan en az 6 maç tahmini doğru olan üye yok ise, o hafta final haftasında yarışmaya hak kazanan olmaz.
Geçmiş Haftalar
Pazartesi günleri Geçmiş Haftalar sayfasından final haftasında yarışmaya hak kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilir, puanlarınızı ve geçmiş haftaların maç sonuçlarını takip edebilirsiniz. O haftaya ait tahminlerinizi ise yarışma sayfasında görebilirsiniz.
Tamamlanamayan maçlar için değerlendirme yapılırken iddaa oyun kuralları geçerlidir.
Final haftası neticesinde kazanan üyemiz en geç 25 Aralık 2009 Cuma gününe kadar “Geçmiş Haftalar” sayfasında açıklanacak ve Bilyoner.com Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak bilgi verilecektir.
Final haftasında aynı puan ile kazanan birden fazla kişi olduğu taktirde bu kişilerin iddaa’nın Kralı 2009 yarışması boyunca aldıkları toplam puana bakılır, puanı yüksek olan üye birinci seçilir. Eğer bu puanlarda da eşitlik durumu sözkonusu ise yarışma süresince daha yüksek tutarda iddaa oyunu oynayan üyemiz kazanan kişi olacaktır.
Yarışmamıza hafta içi Pazartesi ve Cuma günleri arasında katılabilirsiniz. Cuma günü listede yer alan maçların başlamasına 10 dakika kala yarışmaya katılım kapanmaktadır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: