Arkadaşını CardFinans’lı yap 60 TL ParaPuan Kazan

25 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında Arkadaşınızı CardFinans’lı yapın, 60 TL ParaPuan araPuanKazanın!

Kampanya Detayları;

Kampanya 25 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında kampanya kapsamında alınacak başvurular için geçerlidir. Bu tarihten sonra alınacak başvurular kampanya kapsamında yer almayacaktır.
CardFinans sahiplerinin ParaPuan Kazanımı:

Önerdikleri kişilerin kartları teslim edildiğinde kart başına 50 TL değerinde ParaPuan

Önerilen kişilerin ilk harcamasında harcama yapan kart başına 10 TL değerinde ParaPuan
Önerilen kişilerin ParaPuan Kazanımı:

Kredi Kartı teslim edildiğinde 35 TL değerinde ParaPuan

Önerilen kişilerin ParaPuan kazanım ve kullanımları ilk harcama kapsamında değerlendirilmez. Öneren kişiler bu işlemlerden ParaPuan kazanamaz.

Kampanya döneminde önerilen kişilerin açık kartı olması halinde öneren kişi açık kartı olan bu kişilerden ParaPuan kazanamayacaktır. Önerilen kişilerin kampanya döneminde açık kartlarını kapatıp kampanya kapsamında kart almaları halinde de öneren kişiler ParaPuan kazanamayacaklardır.

Arkadaşlarını öneren CardFinans sahiplerinin kampanyadan faydalanabilmeleri için kredi kartları kullanıma açık olmalıdır.

İnternet başvuru formunda bilgilerin doğru ve tam olarak doldurulmalıdır.

Öneren kişinin verdiği TCKN bilgisinin eşleşmemesi ya da yanlış olması durumunda, öneren kişinin TCKN bilgisi güncellenmediği takdirde ParaPuan kazanımı mümkün olmayacaktır.

Önerilen kişilerin öneren kişi tarafından verilen telefon numarası, ad ve soyad bilgilerinin uyuşmaması, verilen telefon numarasından başka bir kişiye ulaşılması ya da ulaşılan kişi ya da kişilerin kredi kartı başvurusunda bulunmak istememeleri durumunda, başvuru alınamayacağından ParaPuan kazanımları gerçekleşmeyecektir.

Aynı kişinin önerilmesi ve başvurunun onaylanması halinde önerilen kişinin ilk önerildiği tarihe bakılacak ve sadece ilk kez önerildiği tarihte öneren kişi ParaPuan kazanabilecektir.

Önerilen kişinin ParaPuan kazanımı gerçekleşmesinden sonra 6 ay içinde kampanya dahilinde almış olduğu kredi kartını iptal etmesi durumunda ödül olarak verilen ParaPuan?lar geri alınacaktır.

CardFinans GO, CardFinans Business, Finansbank World Signia ve ek kartlar kampanyadan öneren ya da önerilen kişi olarak faydalanamayacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: