Cepten internet keyfi 8 kontörden sonra bedava

31 Mart’a kadar cep telefonundan internete giren Hazır Kart’lılar sadece 8 kontörden sonra tüm gün ücretsiz cepten internetin keyfini çıkarıyor.

Kampanya süresince gün içinde internet kullanımı 8 kontöre ulaşan Hazır Kart’lılar, gün sonuna kadar kullanmak üzere 15 MB ücretsiz internet kullanım hakkı kazanıyorlar.

Cepten internette en sevilen sitelere ulaşmak için http://wap.turkcell-im.com.tr adresinden turkcell-im’e girebilir, popüler sitelere kolay ulaşım için ikonlarını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Kampanya Detayları:

* Kampanya 5 Ocak – 31 Mart 2010 tarihleri arasında geçerlidir.
* Kampanyadan tüm Bireysel ve Kurumsal ön ödemeli aboneler yararlanabilir.
* Kampanya wap ve internet erişim noktaları kullanılarak Standart Mobil İnternet Tarifesi üzerinden yapılan kullanımlarda geçerlidir.
* Abonelerin gün içinde Standart Mobil İnternet Tarifesi (2 kontör/35 KB) üzerinden internet kullanımları 8 kontöre ulaştığında, gün sonuna kadar (23:59’a kadar) ücretsiz internet kullanma hakkı kazanacaklardır.
* Günlük ücretsiz internet kullanım hakkı 15 MB ile sınırlıdır.
* Aynı gün içinde 15 MB’ı aşan kullanımlar yine Standart Mobil İnternet Tarifesi (2 kontör/35 KB) üzerinden ücretlendirilir.
* Günlük 8 kontör kampanyasından yararlanmakta olan bir abone, aynı gün içerisinde internet paketi aboneliğini başlattığında kampanyası sona erer ve internet kullanımları abone olduğu internet paketinden düşmeye başlar.
* Kampanyadan faydalanmak için kayıt yaptırmak gerekmemektedir. Standart mobil internet tarifesi üzerinden kullanım yapıldığında kampanya otomatik olarak devreye girecektir.
* Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir. Yurtdışında yapılan internet bağlantıları kampanyaya dahil değildir. Yurtdışında kullandığınız veri, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
* Kampanyaya Ekip Mobil kullanımları dahil değildir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: