Vodafone 3G Abonelik Fırsatı

Vodafone, geniş kapsama alanıyla mobil internet hizmetini gerek telefonla gerek bilgisayarla her yerden Internete bağlanmaları için Türkiye’nin dört bir yanındaki abonelerine sunuyor. Şimdi 28 Şubat tarihine kadar 3G’ye abone olan herkese 100 MB mobil internet hediye.

Kampanya Detayları:

* Cep telefonundan veya mobil modemle bilgisayarda mobil internete bağlanmak için G veya EDGE kapsama alanında bulunmak gerekmektedir.
* 3G kapsama alanından 3G uyumlu cihazların kullanımı şartıyla faydalanabilinir.
* 3G hizmetinden yararlanmak için bireysel ya da kurumsal abonelerin taleplerini 3G yazıp 3636’ya ücretsiz SMS göndererek Vodafone’a iletmiş ve Vodafone tarafından talep sahibi abonelere teyit gönderilmiş olması gerekmektedir.
* 3G Abonelik Hoşgeldin Kampanyası dahilinde 01.01.2010 – 28.02.2010 tarihleri arasında 3G aboneliğini başlatan tüm Vodafone aboneleri 100 MB’lık hediye internet kullanımı kampanyasından faydalanacaktır.
* 100 MB’lık internet kullanımı sonunda aboneler kendi bulundukları internet paketi üzerinden ücretlendirileceklerdir. Söz konusu kampanyadan faydalanacak olan aboneler 100 MB’lık internet kullanımını kampanyaya katıldıkları tarihten itibaren 1 ay içerisinde kullanabileceklerdir.
* 100 MB içinden kullanılmayan veriler bir sonraki aya devredilmeyecektir.
* Kampanyaya katılan abonelerin ücretsiz 100 MB’lık internet kullanımı bir gün sonra hesaplarına tanımlanacaktır ve kendilerine SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
* Kullanım süresi sona eren abonelere de kampanyaya katılım sürelerinin sonunda SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
* Kampanyaya katılım My Vodafone’da servis tercihleri adımından 3G hizmetini açarak, 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, 3G yazıp 3636’ya ücretsiz sms göndererek ya da Vodafone Cep Merkezlerinden yapılabilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: